Hakkımızda

YURTDIŞI DİL YETERLİLİK SINAVLARINA
HAZIRLIK

Aytaç Hoca, yurtdışı dil yeterlilik sınavlarına yönelik eğitim vermektedir. Mesleki ve akademik kariyer olanakları ve yurtdışında eğitim almayı planlayan kişilere, dil yeterliliği konusunda spesifik dil eğitimi ve sınav danışmanlığı hizmetleri vermektedir.
Aytaç Hoca dil kursu hizmetleri sunmamaktadır. Amacı; TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlanacak olan öğrencilerin hedefledikleri puanları almalarını sağlamaktadır. Aytaç Hoca, öğrencilerine İngilizce öğretmeyi amaçlamaz. Doğrudan hedefe yönelir ve adayları yalnızca sınavda çıkma ihtimali bulunan konulara hazırlar. Soru yapılarını inceler, geçmiş yıllarda çıkmış sorular üzerinden çalışarak soru çözme tekniklerini öğretir.

ETKİN HAZIRLIK SÜRECİ

Aytaç Hoca yalnızca birebir ya da en fazla 10 kişilik gruplarla, sizin belirlediğiniz gün ve zaman diliminde eğitim verir. Hazırlık materyalleri ve deneme sınavları ücretsizdir. Sınava girmeye karar verdiğiniz andan sınav sonuç belgeniz gelene kadar size destek sağlar. Her öğrencinin ihtiyacı, talebi ve düzeyi farklıdır. Bu nedenle Aytaç Hoca birebir çalışmalar ya da adayların belirlediği çalışma grupları ile birlikte özel ders saatleri belirlenir. Bu özel çalışmaların hedefi; başarıya ulaşmak için adayların önündeki engelleri kaldırmak ve kendilerini rahat hissedecekleri bir ortamda sınava hazırlanmalarını sağlamaktır.
Aytaç Hoca sizin için zamanın değerli olduğunu bilir ve sizi yalnızca sınava hazırlar...

Aytaç Hoca 1998 yılında Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Biliminden mezun oldu. 2000 yılında başladığı İngilizce Öğretmenliği serüvenine TÖMER’de başladı. Ankara Üniversitesi Hazırlık Okulunda okutmanlık yaptı. Türk-Amerikan Derneğinde ise TOEFL ve IELTS dersleri verdi ve yöneticilik yaptı. 2007 yılında ise kendi kurduğu American Testing Academy’de ders vermeye başladı. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Yabancı Dil Öğretimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Aynı alanda 2002 yılında başladığı Yabancı Dil Öğretimi Doktora programında ise dersleri bitirip yeterlilik sınavını vermesine rağmen iş yoğunluğundan tezini yazamadı. Halen American Testing Academy’de ekibi ile birlikte TOEFL ve IELTS dersleri vermektedir.

Eğitim Paneline Giriş